­MC NetworkingMC Networking
Programacioni
  • Zululand

    Zululand, programi më i fundit i gazetarit Mustafa Nano,është një prodhim unik i TemA TV, i cili në...

  • Portofol

    Portofol, një emision që i kushtohet i gjithi ekonomisë. Zhvillimet më të fundit nga financat,...

  • Tema e Javës

    Gazetarja Luljeta Progni sjell në ekranin e TemA TV një emision unik në thellimin e...

Mikroskop

Zëri i njerëzve të thjeshte dhe realiteti ku ata jetojnë është themeli mbi të cilin ndërtohet “Mikroskop”.   Një emision fokusi i të cilit do të jete aktualiteti i javës ,çdo ngjarje që...

Hangover

Nga dita e sotme, nis sezoni i ri i emisionit “Hangover” në “Tema TV”. Emisioni do të transmetohet çdo ditë, nga e hëna në të premte, në orën 07:00 – 10:00. Prezantuesit e këtij sezoni do të jenë...

Kënaqësia e Gatimit

Në gatimin e përditshëm rregullat janë tre: Pak enë, teknika të lehta dhe produkte të freskëta.   Çdo pjatë duhet të jetë e thjeshtë dhe e shpejtë. 2 sugjerime të menysë ditore të përbërë...
admin's picture

UPDATE: Tinashe shfaqet seksi në videoklipin e ri (FOTO)

Këngëtarja amerikane Tinashe Jorgenson Kachingwe e njohur shkurt si Tinashe ka nxjerrë videoklipin e ri të saj ku shfaqet me një kostum plazhi mjaft provokues.

 

Këngëtarja 23 vjeçare është përfolur së fundmi për një flirt me Calvin Harris, por ajo shprehet së është single.

RADIO MCN

Sport

Foto-Lajm

Scroll to Top