MC Networking

Rruga Orikum-Dukat /Opozita akuzon qeverinë për vjedhjen e 54 milionë euro (VIDEO)

Komisioni i Veprimtarisë Prodhuese, është shoqëruar me debate të ashpëra mes deputetëve të opozitës dhe të mazhorancës, për shkak të projektligjit për koncesione.

Deputetit të PD-së Agron Shehaj, ka deklaruar se projekti i rrugës Orikum-Dukat është korruptiv nga i cili do të vidhen 54 milionë euro, dhe ka kërkuar që ligji i ndryshuar të hyj menjëherë në fuqi.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top