MC Networking

75-vjetori i çlirimit të Tiranës, politika e ndarë (VIDEO)

Politika e ka përkujtuar e ndarë 75-vjetorin e çlirimit të Tiranës nga pushtuesit nazistë.

Zv.kryeministri Erion Braçe nuk i kurseu kritikat ndaj PD-së, për të cilën tha se për pushtet është e aftë të sulmojë SHBA-në dhe Perëndimin, në mënyrë që t’i shmanget drejtësisë. 

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top