MC Networking

Anila Çela rrëfen situatën e sikletshme: Kam dalë në trasmetim zbathur (VIDEO)

Në intervistën alla “MCN Urgjenca”, Anila Çela foli për të thëna e të pathëna nga jeta dhe karriera e saj televizive.

E pyetur nga moderatori i emisionit Ronaldo Sharka lidhur me situatat e sikletshme të Anila Çelës në ekran, kjo e fundit tregoi se njëherë, gjatë periudhës së shtatëzanisë është futur në trasmetim pa taka, zbathur, për detajet e historisë komike ndiqni videon e dhënë.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top