MC Networking

Burime nga PS: Presidentit mund t’i kërkohet sërish dekretimi i Lleshajt (VIDEO)

Burime nga Partia Socialiste i thanë Televizionit Tema se meqenëse Presidenti Meta nuk u shpreh me dekret për Sandër Lleshajn, nuk përjashtohet mundësia për një kërkesë të dytë.

Ndërkohë, deputetët e PD-së dhe PS-së mbajnë qëndrime të kundërta për emërimin e Lleshajt si zv.ministër i Brendshëm nga qeveria.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top