MC Networking

Intervista VIP / Zana Berisha flet për operacionet plastike dhe për mashkullin më seksi të showbizit shqiptar (VIDEO)

Ajo do të jetë përfaqësuesja e Kosovës në garën e bukurisë që do të organizohet në Amerikë në edicionin e 68-të të Miss Universe.

Bëhet fjalë për Zana Berishën, e cila në një intervistë ekskluzive në emisionin "Intervista Vip" në "Tema Tv", ka folur më shumë për këtë eksperiencë, emocionet para dhe pas fitores, pritshmëritë për përfaqësimin në Miss Universe në Amerikë e të tjera.

E pyetur nga prezantuesja Ajli se cili eshte thashethemi me i cuditshëm ajo thotë se është përfolur së tepermi për operacionet plastike:” Çfarë do kjo në Miss Universe kur kjo është krejt operacione plastike”, por a ka bërë operacione plastike Zana?

Ja e vërteta e operacioneve plastike të Zana Berishës, Miss Universe Kosova 2018

Për më shumë ndiqni rrëfimin e saj ekskluziv në intervistën e plotë.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top