MC Networking

Intervista VIP /Rrëfehet Armando Sadiku: “Elona është femra e ëndrrave të mia”

I ftuar në emisionin “Intervista Vip” me Ajli Hoxhën në Tema TV ka qënë futbollisti i kombëtares shqiptare Armando Sadiku.

Në një rrëfim ekskluziv ai ka folur rreth karrierës së tij futbollistike por edhe jetës personale.

I pyetur nga prezantuesja për lidhjen e tij me të fejuarën dhe arsyen pse zgjodhi pikërisht Elonën midis shumë vajzave të tjera, futbollisti mes emocionesh tregon se cdo person e ëndërron partneren që dëshiron të ketë përkrah dhe në momentin që ajo u shfaq ai thjesht e “rrëmbeu”.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top