MC Networking

Lu-Xhafajt: Ju ofrojmë prokurorë të FBI-së për dosje të nxehta (VIDEO)

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka pritur në zyrën e tij këtë të premte Ambasadorin e Shteteve të bashkuara të Amerikës Donald Lu dhe  atë të BE-së Romana Vlahutin. Burime nga takimi bëjnë me dije se Lu ka ofruar mbështetje me prokuror të FBI-së për çështjet e bujshme.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top