MC Networking

Kryesindikalisti i taksive: Bashkia mori vendime pa na pyetur (VIDEO)

Sindikata e taksive proteston ndaj vendimeve të Bashkisë së Tiranës, që sipas tyre, favorizon mjetet e palicencuara. Prononcohen për TemA TV, kreu i sindikalistëve, Bilbil Cara dhe kreu i shoqatës së taksistëve, Petrit Bardhi.

  • Comments

0 Comments:

Scroll to Top